Register výkonov je funkcionalita nášho webu, ktorá našim registrovaným užívateľom prinesie jedinečnú možnosť zaznamenávať svoj pokrok v uvedených disciplínach a tým si otestovať svoju zdatnosť v porovnaní s ostatnými športovcami. Svoje osobné výsledky si budete zaznamenávať do len vami prístupného registra. Je zaručená diskrétnosť. Vo verejných tabuľkách môžete vystupovať pod Nickom alebo skutočným menom.

11 disciplín pre zmeranie Vašej výkonnosti:

Možete si vyhodnotiť 11 disciplín: 12 minútový beh na bežeckom páse, tlaky na rovnej lavičke, brušáky v ľahu za 120 sekúnd, zhyby na hrazde s vlastnou váhou, statické držanie HACKENDREP, zhyby na bradlách s vlastnou váhou, drepy s hmotnosťou 50 % vlastnej váhy, rúčkovanie na rebríkovej dráhe, veslársky trenažér, predpaženie s 10 kg / 5kg činkou, kľuky vo vodorovnej polohe na dlaniach, nohy od seba 40 cm

Podrobnosti o disciplínach a bodovaní si môžete pozrieť v sekcii CUP > Súťažné disciplíny alebo priamo pri zadávaní hodnôt pre registrácií vlastných výkonov.

Pozrieť disciplíny

Verejné tabuľky výkonov

tabulka vykonovPopri svojich neverejných záznamov pre vlastnú potrebu si môžete svoje výkony porovnať s ostatným registrovanými športovcami. Automaticky sa Vaše záznamy, budú vyhodnocovať a porovnávať so všetkými záznamami. Vaša identita môže ostať utajená, Zobrazovať sa bude Váš Nick (alebo meno ak uvediete ako Nick skutočné meno), vek, pohlavie, váha (aktuálna pri dosiahnutom výkone). Fotka sa tiež zobrazí vo verejných tabuľkách, ale fotka pri registrácii nie je nutnosťou.

4 kategórie

Pre lepšie porovnanie výkonov sme zaviedli 4 kategórie: 2 pre mužov a 2 pre ženy.

Najlepšie výsledky jednotlivca

Ide o vyhodnotenie najlepšieho výkonu každého registrovaného užívateľa. Váš najlepší výkon sa vyberie spomedzi Vašich všetkých zaznamenaných výkonov. Následne sa porovnajú všetky najlepšie výkony všetkých registrovaných osôb. V tabuľke sa bude nachádzať každý športovec len raz. Výsledné poradie bude radené od najlepšieho výkonu.

TOP 30

Táto tabuľka vyhodnocuje najlepších 30 výkonov zo všetkých zaznamenaných. To znamená, že jednotlivec sa môže v tejto kategórií nachádzať aj viac krát alebo ani raz, na rozdiel od predošlej katagórie.

Ako postupovať?

Ak ste sa rozhodli, že sa zaregistrujete a budete si zaznamenávať svoje odcvičené výkony, zaregistrujte sa v sekcii REGISTER VÝKONOV > REGISTRÁCIA. Prečítajte si pozorne pokyny k registrácií. Po vykonaní registrácie sa odoslané informácie prekontrolujú a po kontrole sa aktivuje Vaše konto (maximálne do 24 hodín). Po odsúhlasení Vám príde potvrdzujúci mail. Následne môžete konto pre registráciu športových výkonov používať.

Chcem sa registrovať

Vždy informácie z nášho fitness centra

Registrovaním získate ďalšiu výhodu. Na váš mail budú dochádzať informácie z nášho fitness centra a tak budete vedieť čo sa u nás deje ( približne 1 mail/ za mesiac).

Creative sport centrum

Beethovenova 28
917 08 Trnava
Slovenská republika

Telefón:0908 344 452
E-mail: info@creativesportcentrum.sk
Web: www.creativesportcentrum.sk
Facebook: /creativesport.centrum

Copyright Slovak Creative s.r.o. 2016 | tvorba web stránok: fg atelier